Bernartické Benátky 22.-23.10.2016

Tak letos opět povedený, již druhý ročník Bernartických Benátek je za námi.

Opět se v Bernarticích nad Odrou sešla opravdu skvělá parta lidí.

Celý víkend nám byla k dispozici hospůdka u místního fotbalového hřiště, kousek od trati a ještě blíže od stake-outu. Bylo o nás opravdu hezky postaráno. Hned z rána kamna hřály, káva voněla, takže já, Natka a Simča jsme se mohly věnovat prezenci, či předávání klubového oblečení, popřípadě hlídání mého dítka v maximálním pohodlí. Za což díky! 🙂

Netrvalo to slouho a bylo po prezenci, šlo se na věc 🙂

Na závodníky čekala rychlá, rovinatá a opravdu příjemná trať.       A ač se očekávalo pořádné bahenní šplouchání, tak se trať dala projet celkem suchou nohou, bylo totiž i zařízené krásné počasí. 🙂

V sobotu byl program nabitější. Startovali děti na neměřené trati dlouhé cca 200 metrů, kdy na každé dítě čekal diplom, medaile a drobný balíček.

Taktéž byla obsazena kategorie příchozí. Jedná se o závodníky, kteří nevlastní licenci, ale rádi by si tento sport zkusili. Tato kategorie byla také v sobotu vyhlášená. Všem patří obrovská gratulace!

prichozi

Fotky sobota

V sobotu startovali samozřejmě i ostatní závodníci, avšak pro ně se jednalo teprve o první kolo 🙂

Pro každého startujícího bylo připraveno něco teplého do žaludku    a to ve formě výborné polévky, v neděli párečky 🙂

14671153_1256392027767947_3131267045015287607_n

Následující den se situace na trati nijak nezměnila, takže padaly i opravdu solidní průměrky i solidně, zdá se mi, že jen jeden závodník 😀

Gabka Milátová měla na trati například průměrnou rychlost v kategorii SC2 32,84 km/h. Také velkou rychlostí se hnala Jana Tomášková, která průměrně jela 29,14 Km/h. V kategorii canicross předvedla skvělý výkon Katka Bluchová, která běžela průměrnou rychlostí 19,59 km/h.

Na trati však předvedli všichni úžásné výkony, minimálně si přijeli užít skvělý víkend v pěkném prostředí Benátek 🙂

14717087_1265441566831122_6059039743112194277_n

Výsledky

1 2

Obrovské poděkování patří všem, kteří se na závodě jakkoliv podíleli a to nejen v průběhu, ale i během příprav! 🙂

Velmi díky všem fotografům a především naší dvorní fotografce 🙂 Barči Twardkové za úžasnou dokumentaci!

Také velmi děkujeme hlavnímu sponzoru firmě ZeroDc!