společné canicross tréninky

KDY:

22.4.2023 Hrabová Jez

8:00 hod

KDE: https://mapy.cz/s/hesakafevu

Ostrava GPS: 49.7711761N, 18.2957828EV

Kdo: Kristina Fryzová 722177695

KOLIK: 100,- (trénink cca 70min 🙂 )

Zapůjčení vybavení je v ceně tréninku! 🙂

JAK SE NA TRÉNINK PŘIHLÁSIT: Stačí  napsat na email: mushingteamostrava@seznam.cz (stačí jednoduše: JMÉNO a text „dorazím“ 🙂  

Co si vzít na trénink: Sportovní obuv a oblečení ve kterém budete běhat, ale i něco teplejšího, co si po doběhu obléknete, vodu pro sebe i pejska ( tu však mohu poskytnout 🙂 )

———————-

Tréninky nejsou pravidelně – děkuji za pochopení 

Trénink je určen pro širokou veřejnost 

 Z čeho se bude trénink skládat:

Malý úvod, kde si řekneme něco o tom, jak trénink bude probíhat. Popřípadě zapůjčíme vybavení …

Poté rozklusání a zahřátí organismu cca 10 min. (bez pejska), rozcvička.

Trénink se psy – společně se proběhneme

Závěr, protažení, popřípadě pokec o tom co vás dále zajímá

Na tréninku se nijak nehoníme, trasy se dají různě zkrátit nebo se čekáme 🙂

Účasti na tréninku lze využít slevu u partnera Akinu.cz a to 15 % na produkty označené mašličkou (většina Akinu produktů) při objednávce nad 300,- – stačí si napsat/ říct o kód:

mushingteamostrava@seznam.cz

Instagram: KF_Canicross Mushing_Otrava

Malá ukázka ze společného tréninku : 

Prosím o přečtení, děkuji !

  1. Na trénink se jezdí včas.
  2. Před tréninkem je vždy rozcvička, která je bez psů (doporučujeme přijet dřív, pejsky vyvenčit, zahřát, rozcvičit), volné pobíhání psů není dovoleno.
  3. Psi musí být po celou dobu tréninku na vodítku, včetně parkoviště (především, jedná-li se o tréninky v zastavěných oblastech, jestliže jsou tréninky na odloučených místech, psi na volno jsou tolerování, avšak v případech, že majitel je schopný svého psa odvolat! Majitel/psovod zodpovídá za svého psa!
  4. Jestliže máte agresivnějšího psa, doporučujeme košík a vždy skupinu upozorní na reakce psa, majitel zodpovídá za to, že svého psa zvládá!
  5. Každý majitel psa je zodpovědný za odstranění veškerých výkalů na veřejném prostranství.
  6. Je nepřípustné hrubé zacházení se psem! Taktéž netolerujeme vulgární a velmi časté křičení na psa! (Není nutné kolem sebe hulákat!)
  7. Každý na tréninku je povinen akceptovat „provoz“ (nejsme na tréninku sami!) – v případě předbíhání ostatních skupin lidí je každý povinen stáhnout si psa na šňůře. Jestliže se jedná o jezdce, je povinen zpomalit, upozornit ostatní na projíždění, je-li to nutné, i zastavit! Nikdo nesmí ohrožovat okolí!
  8. Společný trénink je sestaven vždy tak, aby psi nebyli přetěžování, pokud se běhá, či jezdí určitá délka, stačí to …

V případě, že tyto pravidla nebudou tolerovány, bude daný jedinec z tréninku vyloučen.

Účasti na společném tréninku účastník uděluje souhlas s pořízením fotografické podobizny účastníka a jiných obrazových a
zvukových záznamů souvisejících s pořádáním tréninku a jejich použitím a úpravou pro potřeby pořadatele, včetně
jejich zveřejnění v médiích. 

Tréninku se může zúčastnit závodník, který splní jednu z následujících podmínek: a) osoba absolvovala nejdéle před 3 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo b) osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkování uplynulo 14 dní. Tuto skutečnost musí doložit národním certifikátem o provedeném očkování nebo národním certifikátem o dokončeném očkování. d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Děkujeme za pochopení.

UPRAVIT