Kobeřický sprint 23.4.2016

Zamítnutí pořádání Pustevenského canicrossu přineslo značnou komplikaci, ale také velkou výzvu uspořádat Kobeřický sprint.

Velká část zodpovědnosti byla tudíž opět automaticky „přidělena“ Martinovi Urbančíkovi, což po pořádání ne tak dlouho proběhlého Bohumínského canicrossu přineslo i tzv. značnou zátěž na nervy. Patří mu obrovský obdiv, že je ještě „neztratil.“ 🙂 Jelikož takovýchto závodů by byla opravdu škoda, s Tomášem Mrovcem je zvládli perfektně!

I přes počáteční paniku z hrůzné trati, která jako fáma proletěla mezi mnoho závodníky, se opravdu pohodových lidí sešlo dostatek.

Kobeřický sprint nabídl členitou, avšak dostatečně širokou trať se spoustou možností předjíždění. Kdekoliv, kde mohla nastat „komplikace,“ byl závodník upozorněn žlutým terčíkem a značení? Pro mne jako závodícího nadstandardní!

A takto vypadala trať v Kobeřicích v podání nejlepšího scooteraře Václava Vančury, průměrná rychlost 30,66km/h

Závodilo se celkem v 7 kategoriích BKJM, BKJW, SC1, CCM, CCW, CCJ, CC děti 🙂

Padaly velmi pěkné průměrné časy, jako například v kat. BKJM vítěz Klár Martin jel průměrnou rychlostí 34,08km/ hod.

V kat. SC1 jel nejrychlejší závodník Václav Vančura průměrnou rychlostí 30,66km/h.

13100692_1168537589837861_5595265960742660530_n

Také v kat. CCM se běželo velmi rychle! Nejrychlejší závodník Červenka Pavel běžel průměrnou rychlostí 20,91km/hod v těsném závěsu za ním Petr Fochler s průměrnou rychlostí 20,82km/hod.

13076554_1168539163171037_7734028167680431674_n

Avšak i dámy předvedly velmi pěkné výkony!

Například v kat. BKJW vítězka Hanka Štípalová jela průměrnou rychlostí 30km/hod.

13076955_1168536649837955_8070517602677085574_n

Nádherné výkony předvedli také junioři, kteří zdolávali trať dlouhou 3200m, krásný čas předvedla Anežka Štíhlová, která trať zvládla v čase: 11:51,8

13095912_1168455913179362_2177127438663913384_n

Někteří si zkusili závodit i poprvé 🙂

13006578_1331835426843370_4431262635338208403_n

Pro mne osobně to byl jeden z opravdu vydařených závodů, velké díky patří také i Natce Cihlářové, která se nám stará o sponzoring.

Obrovská gratulace všem!

Výsledky zde

Poděkování patří také především sponzorům!

zero

640x640-02

SPECIFIC_lOGO PRůHL

Děkujeme za podporu!!!

Dík si také zaslouží všichni, kteří se jakkoliv podíleli na závodu, všem pomocníkům díky!

Také i dík pro Sbor dobrovolných hasičů Kobeřice!