Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny o Puchar Burmistrza Leśnicy

Ve dnech 18.-19.10.2014 se velká část Mushing teamu Ostrava zúčastnila závodů v Polsku, které se konaly ve vesnici Raszowa a byly pořádané klubem Cze- mi. Pořadatelé závodu pro závodníky připravili několik různých tratí od 4,1 km pro káry a kola a druhý den i pro canicrossaře, dále 3,5 km pro koloběžky a 1,7 km pro juniory. Naše výprava čítala 5 koloběžkářů, kdy v tomto pořadí obsadili stupně vítězů v Lize zapřengové ( tzv. amatéři)Jan Blucha se psem Ikar Warrior soul, Michal Pavlovec s Thorem, Michal Mayer s Imigen warrior soul a Gabriela Milatová s Rossem, bohužel Radim Vaňko se z rodinných důvodů druhý den závodu nemohl zúčastnit.
V canicrossu žen za nás startovaly v pořadí Kateřina Bluchová s Citadellou z Robovy louky, Kristina Fryzová s Benem alias „Šulinky“, Natálie Cihlářová s Angee a Adéla Ulmanová s Bris a bychom nezapomněli na mladé, tak i v canicrossu juniorek jsme měli zastoupení, když si svou premiéru odbyla Adéla Teslova s Toníkem, která skončila na krásném 3. místě.
Jako bonbonek jsme si na závěr střihli canicrossovou štafetu ve složení Natálie Cihlářová , Kristina Fryzová a Kateřina Bluchová na 3x 650m, kdy jsme vybojovaly krásné 1. místo.
Všem závodníkům gratulujeme za skvělou reprezentaci.
Za foto děkujeme: Gabce Milatové 🙂 a klubu Cze-mi za uspořádání pohodového závodu v krásném prostředí.