MČR- Tři studně Horník 1.-2.11.2014

V prvním listopadovém víkendu se náš tým zúčastnil Mistrovství České Republiky, které se konalo na Vysočině Tři studně               ( v blízkosti areálu Horník) hned po příjezdu bylo znát že se pořadatelé na tak velký nápor závodníků připravili velmi dobře, od „navigátoru“ pro parkování, vytyčení tratě , startéry, prezentace či časomíra byla na vysoké úrovni. Trať pro veškeré dospělé kat. byla dlouhá 6 km pro juniory 2,1 km a děti běželi 900m.

A jak jsme se umístili: dovolím si napsat že v kat. C1( spřežení 4 psů, severská plemena) Ondra Brož vybojoval 3.místo, v kat. SC2 Martin Urbančík po zlepšeném druhém dnu vybojoval konečné 6.místo, Kateřina Bluchová doběhla v kat. CCW na 5.místě, v kat. CCJ jsme měli dokonce trojí zastoupení a to v podobě, Adélka Teslová, která na svém prvním MČR vybojovala krásné 3.místo, Aneta Kolodějová 4.místo, Michaela Svobodová 5. místo( obě Canicross Beskydy), v kat. děti starší skvěle zaběhly Štíhlová Anežka 1.místo, Pyšková Barbora 2.místo (obě Canicross Beskydy – za přípravu holek děkujeme Barče Mikušové), v kat. CCM jsme měli tzv. poloviční zastoupení , kdy František Říčka (s Ikar WS) vybojoval v této kat. překvapivé 2.místo.
Pro ty co si to chtěli jen vyzkoušet byla vytvořena tzv. kat. příchozích ve, které zabodovali David Urbančík v kat. BJK dojel na 1.místě, Michal Poledník- kat. CCM s 11 letým veteránem Mudim doběhl na 1. místě a Gabriela Milátová v kat. SC1 dojela na 1. místě- všichni tři, by se nemuseli vůbec stydět za účast v mistrovské kat.
Všem zástupcům gratulujeme k výborným výkonům.
Organizátorům děkujeme za vytvoření parádních závodů se skvělou atmosférou a tak nabitou startovkou.

foto by pefo, Michal Pavlovec

1016478_769018919838596_5926565293064405804_n

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..