Radíkov 29.11-30.11.2014

Zatímco Katka s Irunem bojovali ve Francii, 10 otužilců MTO se vydalo do mrazivého Radíkova.

Oficiální délka sprintové trati byla 3,5 km (naše chytré přístroje naměřily cca 3,9 km) a midové 13,5 km (ale přístroje okolo 11 km), takže kdo ví 🙂 V sobotu i v neděli panovalo opravdu mrazivé počasí, což určitě vyhovovalo našim pejskům, méně už lidem – především canicrossařům 😀

10 členů – 13 startů. Martin Urbančík se odvážně přihlásil na „triatlon“: BKJM – 1. místo, SC1 – 1. místo a CCM – 3. místo. Natalie Cihlářová závodila ve dvou kategoriích: BKJW – 2. místo, CCW – 6. místo. V kategorii CCW závodily také Adéla Voráčková – 1. místo a Kristina Fryzová – 2. místo. V kategorii SC1 kromě Martina závodili i Michal Pavlovec – 2. místo a Gabriela Milatová – 8. místo. Michal Čuřík v kategorii BKJM obsadil 2. místo. V kategorii juniorů opět exceloval Šimon Navrátil a doběhl si pro suverénní 1. místo. Náš jediný zástupce v kategorii SC2 byla Katka Málková, která si se svými „veverkami“ dojela pro krásné třetí místo. A nakonec Martin Řezáč, který běžel CC na midové trati, se umístil na 3 místě. Všem moc gratulujeme 🙂

Trať na Radíkově patří k těm náročnější, ale aspoň není nuda. Super atmosféra, úžasní pořadatelé, nikdo neodejde s prázdnou…co víc si přát? Snad jen větší hospodu – občas praská ve švech 🙂