Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kliczków 27.-28.11.21

Konec podzimní sezóny je tu a pro některé bylo Polsko takové příjemné zakončení.

Závod byl pořádám v opravdu krásném prostředí zámku Klicków.

Trať byla v celku pestrá, avšak ne nijak těžce technická. Myslím si, že si každý závodník našel úsek, který se mu zamlouval, ať to byla rovina, či kopec, sjezd nebo rychlá, či pomalejší, více písčitá část. Prostě značka ideál.

Také v sobotu večer se bylo na co těšit. Dopolední výkony bylo možné pak společně zhodnotit u skvělého rautu na tz. „večeru mushera.“

A kdo vše z MTO do Polska vyrazil?

Michal Poledník se postavil na start v kategorii CCM (canicross muži) a získal skvělé 2. místo!

Podzimní sezóna je pro nás již minulostí. Na posledním závodu sezóny Mezinárodním Mistrovství Polska jsme dostali nařezáno a odvezli si druhé místo🥈. Nesedlo to tak, jako na kvaldách týden předtím. Hlavně mně ne. Nicméně myslím si, že bychom nevyhráli, ani kdyby to sedlo. V těžších pasážích to není z mé strany ideálka. Je rozhodně na čem dělat.

Martin Řezáč se také postavil na start v kategorii CCM a získal výborné 6. místo v kat. !

Michal Kozel si střihl hned dvě kategorie a to kat. SC2 (koloběžka tažená dvěma psy) , kde získal skvělé 6. místo

Druhý start pak měl Michal v kat. canicross a byla z toho také bedna! Krásné 2. místo v kat.

Michal Pavlovec se postavil na start také dvakrát a to v kat. bike, kde obsadil skvělé 9. a 10. místo. Dokonce také poskytoval rozhovor do místní televize 🙂

Já (Kristina Fryzová) si taky vyzkoušela trať a taktéž se pustila hned do dvou kategorií a to bylo kolo (12. místo) a canicross. (5. místo v kat.)

Závěrem chci moc poděkovat pořadatelům za opravdu velmi povedené závody. Krásnou pamětní medaili. A celkově opravdu skvělý víkend!

Všem moc gratulujeme k výsledkům a budeme doufat, že v roce 2022 opět tento závod proběhne. Moc děkujeme!