Mezinárodní mistrovství Polska 2015 – Kamionka 203

O druhém listopadovém víkendu se malá část MTO rozhodla vycestovat na závody konající se nedaleko od českých hranic a to do Mikolowa, kde se konalo mezinárodni Mistrovství Polska off snow. Naše malá výpravička čítající 5 závodících účastníku ve složení Gabriela Milátová – kat. SC1, Jan Blucha kat. SC 1, Šárka Jadvidžáková kat. CCW,Ondra Brož kat. B1 a Kateřina Bluchová kat. CCW.

šárča
Foto: Petr Fochler

kateřina
foto: Petr Fochler

Polští organizátoři nás opět nezklamali a vše bylo připraveno do nejmenšího detailu, od počáteční prezentace, po čipovou časomíru, internetový přenos, výborný večerní raut až po rychlé vyhlášení se zveřejněním výsledku na stránkách, až na nedělní počasí, kdy by člověk psa ven nevyhnal.

Naše mini výprava si vedla nad míru úspěšně, kdy na trati 4,9 km jež její první půlka vede lesními cestami a druhá po louce si Gabriela Milátová v kat. SC1 vybojovala 2. místo a vytvořila si svůj nejlepší rychlostní průměr a to něco málo přes 29 km/hod., dále Jan Blucha, který skončil po prvním dnu na 3. Místě s náskokem 1,3 sek. na 4. závodníka, si svůj těsný náskok nenechal vzít a své 3. místo uhájil. Ondra Brož startující v kat. B1 své druhé místo z prvního dne neudržel, ale i tak dojel na celkově 3. místě. V kat. canicross jsme měli také dvě zástupkyně něžného pohlaví kdy Kateřina Bluchová doběhla celkově na 1. místě a Šárka Jadvidžáková na 7. místě.

cc vyhl 1
Foto: Petr Fochler
sc vyhlášení
Fot. Marta Kamińska

Všem medailistům i zúčastněným gratulujeme za skvělou reprezentaci.

cc team 2
Foto: Petr Fochler

Za report děkujeme Katce Bluchové

Foto:

http://pefo.rajce.idnes.cz/Mezinarodni_mitrovstvi_Polska_2015_-_Mikolow_-_Kamionka

https://picasaweb.google.com/115071828959294807543/KAMIONKA203
http://www.tvs.pl/informacje/6-wyscigi-psich-zaprzegow-w-mikolowie-wideo-treningi-potrafia-porzadnie-zmeczyc