Mikulášské závody psích spřežení + MČR MID čistokrevných 3.-4.12.2016

V pátek večer jsem nasedla na autobus číslo 11 a nechala se s dvěma psy, krosnou a látkovou kenelou odvézt na Radíkov, což mě stálo přesně 20 minut cesty. Kéž by všechny závody byly tak blízko! Pak mě ještě čekal výstup od zastávky nahoru k věži, což s krosnou na zádech nebylo nic moc, ale se dvěma tahači to šlo skoro samo.


Poseděli jsme v hospodě, pili „na prašan“, povídali si. Postupně jsme se odebrali na kutě. V sobotu dopo ještě přijížděli někteří závodníci, protože start byl naplánován až na 12 hodin.
Trať byla tento rok kompletně změněná a plná překvapení. Cca 50 metrů pravohúhlá zatáčka doprava, po pár metrech ostrá doleva, nějaké ty kaluže, kolem vodárny driftem doprava na polňačku s mega kolejema, ze kterých se fakt blbě vyjíždělo 😀 Potom doleva do lesa (fičíme z kopce a přes hrboly), doleva do kopce, doprava z kopce, doleva stále z kopce, doleva do kopce, doprava přes obří louži, rovně, doprava z kopce, doleva rovně po náledí a doleva do největšího stoupáku celého závodu. Trať měřila cca 4 km a o zážitky nebylo nouze. V sobotu jsem na několika místech „vystupovala“, ale nakonec se nám podařilo dojet bez pádu, což se o spoustě ostatních říct nedá.

http://pepa-jeff.rajce.idnes.cz/Zavody_psich_sprezeni_3.12.2016_Radikov_pod_vez/

V neděli ještě navíc přimrzlo a já z koloběžky vystupovala už v první zatáčce, a tak jsem potom brzdila i očima a zatáčky jezdila krokem, ale asi jsme zabraly do kopců, protože čas jsme měly jen o půl minuty horší než neděli Nakonec nám to v kategorii SC1 s Angee vyneslo 4. místo za Radkem Kubešem (z HMC) stejně jako na Bordovickém sprintu. Startovala jsem ještě v kategorii CC s půjčenou Nurinkou a to jsme si doběhly pro 3. místo.

http://ledovastopa.rajce.idnes.cz/Mikulassky_mushing_pod_vezi_3.-4.12.2016

Určitě to bylo i díky úžasné sobotní diskotéce s karaoke, která se konala v hospodě. Můj CC čas jsem totiž v neděli vylepšila o neuvěřitelných 8 minut na 4 km 😀 (Nurča se mnou v sobotu nechtěla moc běžet )

http://pupikova1.rajce.idnes.cz/Mikulasske_zavody_psich_sprezeni_2016/

Za report moc díky Natce!

Celkové výsledky:  vysledky radikov 12-2016 abs