Podzimní zavírák 2018

Podzimní zavírák 2018

O víkendu 13.10.2018 proběhla v Suchdole nad Odrou mushingová akce Podzimní zavírák pořádaný Behejsepsem. Závod obsahoval všechny individuální kategorie a plus to bylo MČR pro BO a BOC. A jelikož to bylo kousíček za Ostravou byl by hřích zde nejet. Zázemí bylo v místním kynologickém svazu, takže ideál. Trať byla o délce 4,55km, vedena po lesních cestách a loukách, takže absolutní ideál pro psí tlapky.

Musím podotknout, že se mi trať velmi líbila. 85% procent vedlo lesem nebo ve stínu, což bylo s ohledem na počasí skvělé. To mi dělalo malinké vrásky, ale nakonec se to ukázalo jako liché.

V areálu hadice s vodou a v cíli několik kádí s vodou. Od rána vše pěkně odsýpalo, pořadatelé to zvládli na jedničku.

Za náš klub Mushing team Ostrava se účastnili: moje maličkost, Gabča Milatová, Hanka Sochová, Adam Bělounek, Weiss Tomáš, Wiessová Anet, Katka Pražáková, Adéla Čermáková a „milión“ lidiček s CC Beskydy 🙂

Starty byl intervalové s dostatečnými odstupy mezi kategoriemi. Nakonec všichni z nás dojeli v pořádku. U některých to i cinklo 🙂  Výsledky zde: https://www.behejsepsem.cz/wp-content/uploads/sites/8/2018/10/vysledky_zavirak_18.pdf

Všem „Ostraváčkům“ díky za reprezentaci klub a doufám, že jste si to krásně užili jako já. Brzy nashle na další sportovní akci. Předseda.